Orgazm mężczyzny

Męski orgazm jest poprzedzony przez podniecenie seksualne. Fizyczny przejaw podniecenia seksualnego u mężczyzn i kobiet jest głębokie oddychanie, szybkie bicie serca i wzrost ciśnienia skurczowego krwi. W wyniku tych zmian pojawia się ich coraz różowy skóra, pojemność zoom optyczny i zabarwienie warg, Brokat w jego oczach. Inne zmiany mogą być obserwowane na sutki piersi i genitaliów.

Fizyczne objawy podniecenia seksualnego u mężczyzny

Najbardziej widocznym przejawem podniecenie seksualne mężczyzn erekcje-erekcji penisa. Wzwód występuje, gdy w kontroli centrum w rdzeniu kręgowym do rekordu z inicjatywy. Wysyła sygnał do rdzenia kabla sploty naczyń prącia, tętnic rozszerzają (przepływ w duże ilości krwi) i żyły są wąskie (tak krwi buduje i pozwalając działać). W penisa występuje gdy gromadzenie się krwi w obudowie, która przechodzi przez cewkę moczową i spełnienie erekcji (Kapral) ciała po bokach prącia.

Centrum dla erekcji jest w lędźwiowy rdzeń kręgowy. Jeśli odblask erekcji, raz uruchomiony, aby nie używać woli, jednak może być taka sama przerwana przez bodźce zewnętrzne. Do podniecenia seksualnego mężczyzn można prowadzić, dotykowe, słuchowe lub węchowe bodźca, ale również ocalić myśl, pomysł lub emocji. Mężczyzna aktywność seksualna jest w dużej mierze zależne od dostaw hormonalne. Męskiego hormonu (testosteronu), między innymi, zwiększa pobudliwość seksualną poprzez działanie na mózg i rdzeń kręgowy Center, który kontroluje zachowanie seksualne. Oznacza to, że emocje mogą wystąpić nawet bez bodźców seksualnych. Jednak również wpływać na pobudliwość impulsy, stymulacja bezpośrednie i pośrednie, jak również ogólny stan organizmu: psychologiczne (nastroju, zmęczenia, myśli) i fizycznych (snu, choroba, itp.).
Innym przejawem emocji jest skrócenie włókien mięśniowych, moszny, jądra, aby zbliżyć się do podstawy prącia, gruczołu krokowego rozpoczyna się tworząc więcej wydzieliny.

Męski wytrysk – jak zadbać o sprawność plemników?

Męski orgazm Jest to sprzeczne z kobieta widoczne. Zwykle wiąże się z wytryskiem lub wyciek nasienia. Wytrysku płynów jest biały kolory, który jest średnio około 0,6 na ml. Jednak gdy ilość jest rzadziej, ejakulatu stopniowo rozwijać. Ejakulat zawiera plemniki, które dojrzewają w jądrach – mężczyzn seksualnego gruczoły. Ponadto składa się płynu z ejakulatu nasiennych zawierające cukier do odżywiają plemniki i płyn z gruczołu krokowego, reaguje alkalicznych i neutralizacji tak kwaśnym środowisku pochwy. Po wytrysku ejakulatu jest żelujący, ale po około pół godzinie staje się cieczy. U zdrowych mężczyzn płodnych w 1 ml ejakulatu (wcześniej był do 100 milionów): około 20 mln plemników. Spermy ma długi Bicz, którego oscylacji jest w ruchu w kierunku do przodu, i cały środki około 50 tysięczne mm. niższe stężenia plemników 20 mln / ml nazywa. Brak plemników w ejakulacie jest nazywany azoospermia. Płodność mężczyzn zależy od, oprócz liczby plemników na ich mobilność.

Dobra dieta pomaga poprawić płodność na ograniczenie palenia i spożywania alkoholu. Objętość ejakulatu i czasami liczba i jakość spermy wpływa na długoterminowe administracji lekarz przeznaczone dawek hormonów. Płodność u mężczyzn często przyspiesza działanie i gruntowne leczenie zapalenia jąder, najądrzy i gruczołu krokowego. Wytrysk-męski orgazm – towarzyszy uczucie przyjemności, która trwa zazwyczaj do tak długo, jak długo trwa, średnio co 6 do 12 sekund. Mężczyźni mogą wydalić spermy w kilku bardzo silne, ale również może być słabsze lub może być Wytrysk, tylko jeden. Dla niektórych mężczyzn wytrysk występuje raczej zrzutów z cum. Jak wytrysku jest pod wpływem indywidualne ustawienie biologicznych mężczyzn i ma bezpośredni wpływ na doświadczenie.

Po wytrysku jest zwolnienie zaciśnięty krwi, krwi i łagodzi stłumiony wzwód ustępuje w ciągu kilku minut. Występuje tzw. ogniotrwałe fazy, w którym człowiek nie jest w stanie osiągnąć erekcję ponownie. Ta faza jest różnych długości, każdy człowiek jest inny, ale także człowiek w różnych momentach może wydłużać lub skracać fazy ogniotrwałe. Orgazm charakteryzuje się intensywnej przyjemności fizycznej, towarzyszy krótki cykl skurcze mięśni w dorzeczu dolnej, otaczających narządów płciowych i odbytu. Niektórzy mężczyźni występuje również w mięśniach, osoby i inne ciała części i towarzyszy euforii. Po orgazmie ciało jest wypłukiwane hormonu prolaktyny, co powoduje zmęczenie organizmu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *